Domowy Kościół

Wspólnota Domowego Kościoła łączy małżeństwa sakramentalne, zwracając szczególną uwagę na duchowość małżeńską, czyli dążenie do świętości w  jedności ze współmałżonkiem. Domowy Kościół stanowi gałąź rodzinną Ruchu Światło - Życie, założonego przez ks. Franciszka Blachnickiego.

Wspólnota Krwi Chrystusa

Wspólnota Krwi Chrystusa jest wspólnotą świeckich, prowadzoną przez Misjonarzy Krwi Chrystusa.  Charyzmat i duchowość WKC opiera się  na akcentowaniu Krwi Chrystusa jako nabożeństwa oraz jako duchowości.

Apostolat Margaretek

Istotą Apostolatu Margaretka jest codzienna modlitwa za konkretnych kapłanów, jako odpowiedź na prośbę Maryi Królowej Pokoju. Polega ona na dożywotniej modlitwie za wybranego kapłana (czyli do końca życia osoby modlącej się, nawet jeśli Pan Bóg powołał księdza do swego domu).

Czciciele Bożego Miłosierdzia

Celem wspólnoty Czcicieli Miłosierdzia Bożego jest wysławianie, głoszenie i wypraszanie Miłosierdzia Bożego dla siebie i swoich bliskich oraz całego świata m.in. poprzez szerzenie kultu, czci i nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego oraz odmawianie „Koronki do Miłosierdzia Bożego”.

Wspólnota Różańcowa

Żywy Różaniec jest zatwierdzonym przez Kościół stowarzyszeniem religijnym. Róża rózańcowa jest tworzone przez 20 osób, które codziennie przez cały miesiąc odmawiają różaniec - jedna osoba jedną tajemnicę.

KSM "Semper Fidelis"

Statutowym zadaniem duszpasterstwa KSM „Semper Fidelis” jest działanie na rzecz odnowy religijnej w wymiarze osobistym, rodzinnym i społecznym, przez uświęcenie życia, pielęgnowanie tradycji chrześcijańskiej oraz przeciwdziałanie plagom społecznym i zagrożeniom narodowym.

Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym

Członkowie APDC stanowią duchową rodzinę Zgromadzenia Sióstr Wspomożycielek Dusz Czyśćcowych. Dniem szczególnej wzajemnej łączności jest każdy poniedziałek. W tym dniu członkowie modlą się za siostry i o nowe powołania do Zgromadzenia

Chór parafilany Vox Humana

Chór VOX HUMANA powstał 1 września 1992 r. z inicjatywy Księdza Proboszcza i p. Andrzeja Dorniaka - ówczesnego organisty. Początkowo był to chór żeński, który liczył 20 osób, później jednak stał się chórem mieszanym. Chór uświetnia uroczystości w naszym kościele.

Schola dziecięca "Duszki"

Schola dziecięca "Duszki" została założona w 1992 r., a więc w początkach istnienia naszej parafii. Dziecięcy śpiew upiększa niedzielne Msze Święte dla dzieci (o godz. 11:00). Duszkami opiekuje się p. Magda Drywa.

Wspólnota młodzieżowa "Tabor"

Wspólnota młodzieżowa "Tabor" gromadzi starszą młodzież (studentów, pracującą). Spotykają się w każdą niedzielę o godz. 19, aby pod opieką ks. Rafała kształtować i utwierdzać swoją duchowość.

Zespół muzyczny Amoris laetitia

Zespół muzyczny powstał wiosną 2016 r. Poprzez śpiew i muzykę pragną wyrazić swoją miłość do Boga, tym samym ubogacając swoim graniem i śpiewem Liturgie Eucharystyczne, czuwania modlitewne, adoracje Najświętszego Sakramentu, jak również wiele innych przedsięwzięć muzycznych o charakterze religijnym.

Liturgiczna służba ołtarza

Liturgiczną służbę ołtarza stanowią w naszej parafii ministranci, lektorzy oraz nadzwyczajni szafarze komunii świętej.

Aktualizacja strony:   13 października 2019