Parafia pw. Ducha Świętego i św. Katarzyny Aleksandryjskiej

ul. Zielona 11D     81-113 Gdynia

Rekolekcje ewangelizacyjne dla kandydatów do bierzmowania5 - 7 kwietnia 2019

W dniach 5-7 kwietnia grupa kandydatów do bierzmowania wzięła udział w wyjeździe formacyjnym do Swarzewa. Był on okazją do bliższego poznania się, integracji, doświadczenia piękna wspólnoty oraz wygłoszenia kerygmatu (podstawowych prawd chrześcijaństwa: 1.o  miłości Boga do każdego człowieka, do mnie; 2. o grzechu oddzielającym od miłości Bożej i prowadzącym do śmierci; 3. o zbawieniu przez śmierć i zmartwychwstanie Chrystusa oraz 4. o możliwości wyboru Jezusa jako osobistego Pana i Zbawiciela). Głoszenie słowa Bożego, posiłkujące się fragmentami filmów, pantomimami i świadectwami starszej młodzieży, a przede wszystkim atmosfera otwartości, radości i akceptacji pomogły naszym kandydatom głęboko przeżyć spowiedź i doświadczyć Pana Boga. Dziękujemy wspólnocie młodzieżowej Concordia z Wejherowa wraz z ich opiekunem, ks. Krzysztofem Borysewiczem, za podzielenie się z nami swoim doświadczeniem Boga i wspólnoty!

Aktualizacja strony:  14 sierpnia 2019