7:00   8:30   18:00

Aktualizacja strony:   17 czerwca 2021

XI Niedziela Zwykła,  13 czerwca 2021

NABOŻEŃSTWO  DO  NAJŚWIETSZEGO  SERCA  PANA  JEZUSA

Przez cały miesiąc czerwiec po wieczornej Mszy świętej zapraszamy na nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

CZUWANIE  FATIMSKIE

Dzisiaj w niedzielę 13 czerwca po Mszy św. o godz. 18:00  rozpoczniemy czuwanie z Matką Boską Fatimską przed wystawionym Najświętszym Sakramentem, które zakończymy uroczystą Mszą św. o godz. 20:30 połączoną z Apelem Jasnogórskim i procesją wokół kościoła.

NOWENNA  DO  MATKI  BOSKIEJ  NIEUSTAJĄCEJ  POMOCY

Środową nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy ofiarujemy w intencji dzieci, które w sobotę przyjmą I Komunię św. oraz Wspólnoty Żywego Różańca.

ŚWIĘTO  ŻYWEGO  RÓŻAŃCA

Wspólnota Żywego Różańca w najbliższy czwartek o godz. 18:00 będzie obchodziła 30 - lecie swego istnienia.

Dziękujemy za wszystko co ta Wspólnota czyni dla naszej parafii i zapraszamy do wspólnej modlitwy oraz zachęcamy do przystąpienia do Wspólnoty tych, którzy jeszcze do niej nie należą.

UROCZYSTOŚĆ  I KOMUNII ŚWIĘTEJ

W najbliższą sobotę, 19 czerwca o godz.  10:00 i 12:00  odbędzie się w naszej parafii uroczystość I Komunii Świętej.

Natomiast w piątek o godz. 16:00 i 17:00 odbędzie Spowiedź św. dla dzieci i rodziców.

Bardzo serdecznie polecamy dzieci modlitewnej pamięci wszystkich wiernych.

ROCZNICA I KOMUNII ŚWIĘTEJ

Dzieci, które w zeszłym roku przyjęły po raz pierwszy Komunię świętą zapraszamy na Mszę św. Rocznicową w przyszła niedzielę, 20 czerwca o 9:30.

Spotkanie organizacyjne dzieci odbędzie się jutro, 14 czerwca o godz. 17:00. Serdecznie zapraszamy.

KALENDARZ  LITURGICZNY

W kalendarzu liturgicznym w nadchodzącym tygodniu wspominamy:

XI Niedziela Zwykła

XII Niedziela Zwykła

PODZIĘKOWANIA

Składamy serdeczne podziękowania za wszelkie złożone ofiary.

PRASA  KATOLICKA

Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej, która wyłożona jest pod chórem.

ŻYCZENIA

Wszystkim Parafianom, wszystkim Gościom oraz Tym, którzy w najbliższym czasie będą obchodzili swoje Urodziny, Imieniny czy Jubileusze składamy nasze najserdeczniejsze życzenia. Bardzo serdecznie prosimy pozdrowić chorych i osoby starsze, i zapewnić je o naszej modlitewnej pamięci.

Zobacz też:

Intencje mszalne

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi opublikowania zdjęć z procesji Bożego Ciała, informujemy, iż zdjęcia zostaną zamieszczone na naszej stronie do końca miesiąca. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.

XII Niedziela Zwykła,  20 czerwca 2021

NABOŻEŃSTWO  DO  NAJŚWIETSZEGO  SERCA  PANA  JEZUSA

NABOŻEŃSTWO  KU CZCI  ŚW. RITY

We wtorek, 22 czerwca Mszą św. o godz. 18:00 rozpoczniemy Nabożeństwo ku czci św. Rity, która jest patronką od spraw trudnych i beznadziejnych, wspomaga rodziców oczekujących potomstwa, godzi zwaśnionych i uczy pełnić wolę Bożą.

Zapraszamy wszystkich, którzy uważają, że pomoc św. Rity jest im potrzebna i prosimy o przyjście z różami, które są Jej atrybutem.

NOWENNA  DO  MATKI  BOSKIEJ  NIEUSTAJĄCEJ  POMOCY

Środową nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy ofiarujemy w intencji wszystkich kończących rok szkolny.

ZMIANA  GODZIN  ODPRAWIANIA  MSZY ŚWIĘTYCH

Informujemy, że od przyszłej niedzieli, 27 czerwca do niedzieli, 29  sierpnia  włącznie - nastąpi zmiana porządku odprawiania Mszy św. w niedziele i dni powszednie.

W dni powszednie Msze św. odprawiane będą o godz. 8:30 i 18:00 (nie będzie Mszy św. o godz. 7:00).

W niedziele Msze św. celebrowane będą o godz. 8:00; 9:30; 11:00; 12:15; 18:00 i 20:00 (wypada Msza św. o godz. 13:30 - wieczorem będzie dodatkowa Msza św. o godz. 20.00).

Prosimy o dostosowanie się do tych zmian.

ZMIANA GODZIN URZĘDOWANIA BIURA PARAFIALNEGO

Podajemy także do wiadomości, że od przyszłego poniedziałku, 28 czerwca do 28 sierpnia Biuro Parafialne będzie czynne tylko we wtorki i piątki o zwykłych godzinach:

• 9:00 – 9:30
  • 16:30 – 18:00.

KALENDARZ  LITURGICZNY

W kalendarzu liturgicznym w nadchodzącym tygodniu wspominamy:

XII Niedziela Zwykła

Uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela

XIII Niedziela Zwykła

PODZIĘKOWANIA

Składamy serdeczne podziękowania za wszelkie złożone ofiary.

PRASA  KATOLICKA

ŻYCZENIA

Uwaga - poniżej zostały zamieszczone ogłoszenia na XI i XII Niedzielę Zwykłą.