7:00   8:30   18:00

Aktualizacja strony:    19 września 2021

XXV Niedziela Zwykła,  19 września 2021

NOWENNA DO  MATKI  BOSKIEJ  NIEUSTAJĄCEJ  POMOCY

Środową nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy ofiarujemy w intencji wszystkich chorych i samotnych.

NABOŻEŃSTWO KU CZCI ŚW. RITY

W środę, 22 września, Mszą Świętą o godz. 18:00 rozpoczniemy nabożeństwo ku czci św. Rity, która jest patronką od spraw trudnych i beznadziejnych, wspomaga rodziców oczekujących potomstwa, godzi zwaśnionych i uczy pełnić wolę Bożą.

Zapraszamy wszystkich, którzy uważają, że pomoc św. Rity jest im potrzebna i prosimy o przyjście z różami, które są jej atrybutem.

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

W czwartek po wieczornej Mszy Świętej zapraszamy na modlitwy ku czci Trzeciej Osoby Trójcy Świętej oraz adorację Najświętszego Sakramentu, którą zakończymy o godz. 20:00.

NABOŻEŃSTWO DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

Czcicieli Bożego Miłosierdzia prosimy o przyjście na Koronkę do Bożego Miłosierdzia i Drogę Krzyżową w piątek o godz. 15:00.

SPOTKANIA

Wszystkich obdarzonych przez Pana Boga śpiewem zapraszamy na próby naszego chóru parafialnego, które odbywają się w poniedziałki i środy o godz. 18:30.

Spotkanie młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania w środę o godz. 19:00.

Spotkanie Duszków w sobotę o godz. 10:00.

Spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej  w niedzielę o godz. 13:30.

KALENDARZ  LITURGICZNY

W kalendarzu liturgicznym w nadchodzącym tygodniu wspominamy:

XXV
Zwykła

św. męczenników Andrzeja Kim Teagon - kapłana, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy

Św. Mateusza - Apostoła i Ewangelisty

św. Pio z Pietrelciny - kapłana

XXVI
Zwykła

PODZIĘKOWANIA

Składamy serdeczne podziękowania za wszelkie złożone ofiary.

Pani Marta Chrzan serdecznie dziękuje za ofiary złożone na pomoc w leczeniu mukowiscydozy. Zebrano 4.800 zł.

Dzisiaj po Mszy Świetej wolontariusze hospicjum św. Wawrzyńca w Gdyni będą rozprowadzać kalendarze na przyszły rok. Zebrane ofiary przeznaczone będą na utrzymanie domów hospicyjnych dla dzieci i dorosłych. Zachęcamy do udziału w tej akcji.

PRASA  KATOLICKA

Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej, która wyłożona jest pod chórem.

ŻYCZENIA

Wszystkim Parafianom, wszystkim Gościom oraz Tym, którzy w najbliższym czasie będą obchodzili swoje Urodziny, Imieniny czy Jubileusze składamy nasze najserdeczniejsze życzenia. Bardzo serdecznie prosimy pozdrowić chorych i osoby starsze, i zapewnić je o naszej modlitewnej pamięci.

Zobacz też: