W drugą niedzielę Adwentu na Mszy o 11.00 miała miejsce promocja w Liturgicznej Służbie Ołtarza. Adam, Antoni, Krzysztof i Maciej, po odbyciu półrocznej aspirantury, zostali przyjęci i pobłogosławieni przez księdza Proboszcza jako kandydaci na ministrantów. Zewnętrznym znakim ich kolejnego etapu w służbie liturgicznej będzie odtąd noszona biała komża. Z kolei Maciej, ukończywszy okres kandydatury, został ustanowiony ministrantem, czego znakiem jest ubierany na komżę liturgiczny kołnierz w kolorze danego okresu liturgicznego.
Chłopcom gratulujemy i cieszymy się z ich zaangażowania w ministranckiej wspólnocie w naszej parafii! Czekamy też na powrót Janka z kwarantanny, by i on mógł przyjać stosowne błogosławieństwo i dołączyć do grona ministrantów :)