Zapraszamy do zapoznania się z listem ks. arcybiskupa Tadeusza Wojdy, metropolity gdańskiego, w związku z rozpoczęciem nowego roku duszpasterskiego.
Rozpoczęty w pierwszą niedzielę Adwentu rok duszpasterski przeżywany jest w Kościele w Polsce pod hasłem "Posłani w pokoju Chrystusa". Kończy on trzyletni cykl pt. "Eucharystia daje życie".