W pierwszą niedzielę października, podczas Mszy św. o 13.30, błogosławiliśmy dzieciom różańce. W tej Eucharystii uczestniczą dzieci przygotowujące się w bieżącym roku szkolnym do przyjęcia I Komunii świętej, wraz ze swoimi rodzicami i rodzeństwem. Miesiąc październik jest szczególnie poświęcony Matce Bożej, do której zwracamy się w modlitwie różańcowej. Maryja, Matka Jezusa jest także naszą Matką. Jej chcemy zawierzać sprawy Kościoła, świata, nasze osobiste i nas samych.
Wszystkie dzieci zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w październiku, które odbywają się od poniedziałku do piątku o godz. 17.00.