Rozpoczynamy kolejny cykl w ramach Szkoły Modlitwy Biblijnej. Piątkowe medytacje oparte będą na fragmentach Księgi Liczb i Księgi Powtórzonego Prawa.
Jeśli szukasz okazji do modlitwy w ciszy i/lub pragniesz modlić się słowem Bożym, to zapraszam.
Spotkania w piątki o 19:00 (w Wielkim Poście o 19:30, po Drodze Krzyżowej).
* * *
7 lutego, godz. 19:00 Błogosławieństwo Aaronowe (Lb 6,22-27)
21 lutego, godz. 19:00 Narzekanie ludu (Lb 11,4-15)
7 marca, godz. 19:30 Odpowiedź Boga i dar Ducha (Lb 11,16-32)
21 marca, godz. 19:30 Bunt przy wodach Meriba (Lb 20,1-13)
4 kwietnia, godz. 19:30 Wybranie Izraela przez Boga (Pwt 7,6-11)
2 maja, godz. 19:00 Wąż miedziany (Lb 21,4-9)
16 maja, godz. 19:00 „Słuchaj Izraelu” (Pwt 6,1-9)
30 maja, godz. 19:00 Zapowiedź proroka jak Mojżesz (Pwt 18,15-22)
13 czerwca, godz. 19:00 Troska o najsłabszych (Pwt 24,10-22) – spotkanie w domu parafialnym
